کد: ۱۳۷۹۴۷۶       تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

دکتر ولایتی تاکید کرد:
ارتقای کیفی دانشگاه آزاد اسلامی
دکتر علی اکبر ولایتی گفت: مسکن، آینده شغلی و دیگر امکانات مورد نیاز نخبگان را در صورت ورود به دانشگاه آزاد فراهم می‌کنیم.
 
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، وی با بیان این مطلب افزود: مصمم هستیم دانشگاه آزاد اسلامی را علاوه بر توسعه کمی از نظر کیفی هم ارتقا دهیم و ارتقای کیفی جزو اهداف اصلی ماست و انتخاب مدیران و روسای دانشگاه آزاد در تحولات اخیر نوید‌بخش است.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: اعلام می‌کنیم که از نظر مدیریت جدید دانشگاه، هیچ واحدی بسته نخواهد شد.
رئیس هیات امناء و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یک ماه قبل حدود 205 نماینده در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای طرح دو فوریتی ارائه دادند که اگر ابهامی در قوانین مربوط به دانشگاه آزاد( اعم از تعیین کدرشته‌ها، ورودی دانشجویان و...) وجود دارد رفع شود.
وی افزود: بعد از این نامه ریاست مجلس خودشان ورود و از طریق دکتر امیدوار رضایی معاونت قوانین مجلس اعلام کردند که تایید رشته‌های مورد نظر دانشگاه آزاد باید در کمیته سه نفره بررسی و تعیین شود که این قانون در سال 67 تصویب و آیین‌نامه‌های آن هم در سال 69 اجرایی شده است.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داد: شهریه‌های دانشگاه آزاد هیچ افزایش خارج از عرفی ندارد و کما فی السابق سالی 10 درصد افزایش پیدا می‌کند.
منبع: آنا
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©