کد: ۱۱۶۶۲۹۱       تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶

با صدور پیامی از جانب دکتر ولایتی:
از مقام علمی و خدمات مرحوم دکتر اصفهانی تجلیل شد
در پی درگذشت دکتر محمد مهدی اصفهانی، عضو کمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر علی اکبر ولایتی رئیس این کمیته با صدور پیامی این ضایعه را تسلیت گفت.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
ضایعه خسارت‌بار از دست دادن رفتن عضوی محترم از این کمیته و استادی ارزشمند از جامعه علمی کشور همه را در حزن و اندوه فرو برده است.
حضور ارزشمند استاد دکتر اصفهانی، عضو فعال کمیته در تمامی این ایام به عنوان همراه و همسنگری پر توان همیشه مایه دلگرمی و امیدواری بود.
کرامت‌های اخلاقی استاد دکتر اصفهانی در سایه خدمت به ائمه معصومین(ع) و ارادت به ولایت به همراه تسلط بر حوزه‌های علمی شخصیتی ممتاز از ایشان ساخته بود که مورد اقبال و استقبال همگان بود.
تعهد، اخلاق علمی، روی خوش، ساده زیستی، پرهیز از زواید و خصلت، جامه ارزشمندی بود که در پرتو تقوا به تن داشت و در همه شئون زندگی ایشان قابل ملاحظه بود.
استقلال رأی در عین احترام و تبعیت از جمع از دیگر ویژگی های بارز استاد بود که شمع وجودش را برای اطرافیان نورانی تر می کرد.
اینجانب مصیبت سنگین و غم جانکاه از دست رفتن این استاد پرفضیلت، که سال‌ها توفیق آشنایی و همکاری با ایشان را داشته‌ام به عالمان، دانشجویان و اعضای بزرگوار این کمیته و به‌خصوص خانواده بزرگوارشان تسلیت عرض نموده و برای استاد اصفهانی از درگاه پرفیض و بابرکت باری‌تعالی علو درجات و مغفرت مسئلت می نمایم.
ان‌شاءالله روح او با اولیاء و اوصیاء محشور باشد.
دکتر علی اکبر ولایتی
رئیس کمیته فرهنگ و تمدن شورای عالی انقلاب فرهنگی
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©