کد: ۱۴۵۵۷۰۶       تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷

با حضور وزیر علوم؛
سند راهبردی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی بررسی شد
سند راهبردی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی با حضور وزیر علوم،‌ تحقیقات و فناوری بررسی شد.
بیست و ششمین کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور با حضور وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
ابوالفضل خوش‌منش، دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور با اشاره به اهمیت سند و فرآیندی که برای تدوین آن طی شده است، اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد پیشنهادهای اعضا در دبیرخانه کمیسیون جمع‌بندی و تا حد امکان اعمال شده و نسخه اصلاحی سند به کمیسیون ارسال شود.
در این جلسه که با حضور معاونان آموزشی، پژوهش و فناوری، اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی و رئیس مرکز فرهنگ و معارف قرآن کریم برگزارشد، سند راهبردی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین مقرر شد سند نهایی در کارگروه ویژه‌ای بررسی و پس از تأیید به عنوان مصوبه کمیسیون برای تصویب نهایی به شورای توسعه فرهنگ قرآنی ارسال شود.
در انتهای این نشست مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، به عنوان رئیس جدید کارگروه توسعه پژوهش قرآنی معرفی شد و از خدمات وحید احمدی رئیس قبلی این کارگروه تقدیر شد.
مطابق آیین‌نامه کمیسیون، فعالیت‌های تخصصی کمیسیون در قالب دو کارگروه اصلی توسعه آموزش عالی قرآنی و توسعه پژوهش قرآنی راهبری می‌شود. این کارگروه‌ها به ترتیب با ریاست معاون آموزشی و معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم تشکیل می‌شوند
منبع: وزارت علوم
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©