کد: ۱۱۶۵۵۱۴       تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۵

معاون آموزشی وزیر علوم عنوان کرد:
افزایش کیفیت رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد
معاون آموزشی وزارت علوم با بیان اینکه دانشگاه آزاد در سال‌های گذشته در بحث کمی تحصیلات تکمیلی ورود کرده است، گفت: با برنامه‌هایی که تدوین شده امیدواریم شاهد شکوفایی بیشتری در عرصه آموزش عالی کیفی در دانشگاه آزاد باشیم.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، معاون آموزشی وزیر علوم با اشاره به کیفی سازی رشته‌های آموزش عالی و نقش بخش خصوصی در توسعه آموزش عالی گفت: بخش غیر دولتی باید در عرصه آموزش عالی ورود کرده و توسعه یابد که البته این ورود باید با حفظ و ارتقای کیفیت صورت گیرد.
وی ادامه داد: بخش غیردولتی با توسعه هدفمند و کیفی می‌تواند به دولت کمک کند تا بار هزینه دولت و آنچه که سربار دولت است کاهش یابد.
شریعتی‌نیاسر با بیان اینکه بخش غیردولتی باید در تمام مقاطع تحصیلی ورود کند، گفت: دانشگاه آزاد نیز در سال‌های گذشته در بحث کمی ورود کرده و رشته‌های بسیاری در این دانشگاه گسترش یافته است، برنامه‌های مختلفی هم برای افزایش کیفیت آموزشی دانشگاه آزاد با همکاری مسئولان این دانشگاه در دستور کار داریم.
معاون آموزشی وزارت علوم در زمینه برنامه ریزی افزایش کیفیت آموزشی دانشگاه آزاد گفت: با برنامه‌هایی که تدوین شده است امیدواریم در سال‌های آینده شاهد شکوفایی بیشتری در عرصه آموزش عالی کیفی در دانشگاه آزاد باشیم.
منبع: فارس
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©