کد: ۱۸۸۱۰۹۶       تاریخ انتشار: ۲۶ دي ۱۳۹۷

دکتر ستاری:
تولید علم و اشتغال در شرکت‌های دانش‌بنیان ثمره مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی‌ است
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مراسم معارفه دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر رتبه های خوبی در حوزه تولید علم و اشتغال در شرکت‌های دانش بنیان داریم، ثمره اسناد علمی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است.
دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مراسم معارفه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در تالار اندیشه حوزه هنری گفت: معاونت علمی و بنیاد ملی نخبگان که از سال 86 ایجاد شده زاییده دوره دکتر مخبر دزفولی است.
وی ادامه داد: اگر رتبه های خوبی در حوزه تولید علم و اشتغال در شرکت‌های دانش بنیان داریم، ثمره اسناد علمی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است و من همیشه تاکید دارم هیچ مصوبه شورا در این سالها زمین نماند.
ستاری همچنین گفت: فکر می‌کنم حرکت جدی در جوانان ایجاد شده که مبنای قدرت جمهوری اسلامی است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تأکید کرد: اینکه مدل‌های جدیدی برای پژوهش و فناوری ایجاد کردیم، ثمره اسناد مصوب شورا در دوره دکتر مخبر است و حتما به عنوان یک دوست سالیان سال کنار هم کار می‌کنیم.
ستاری افزود: دکتر عاملی هم به عنوان دوست خوب ما در شورای عالی فضای مجازی است که تخصص خاص اوست و در آینده ما را با نظراتش کمک می‌کند.
وی در پایان گفت:‌ به دکتر مخبر و تمام اعضای کمیته‌های شورا خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم با ادامه همکاری‌ها اقتدار علمی و فناوری کشور را داشته باشیم.
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©