کد: ۱۵۲۶۴۹۰       تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

با صدور پیامی:
دکتر مخبر دزفولی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین احمد احمدی را تسلیت گفت
دکتر محمدرضا مخبر دزفولی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی، عضو پیشکسوت شورای عالی انقلاب فرهنگی را به رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» و جامعه علمی و فرهنگی کشور تسلیت گفت.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
انا لله و انا الیه راجعون
با نهایت تاثر و تاسف حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی «ره» به لقاء الهی پیوست و جامعه علمی و فرهنگی کشور را سوگوار ساخت.
آن مرحوم مغفور با کارنامه‌ای سرشار از خدمات ارزشمند علمی و فرهنگی و حضور دیرپا در ستاد انقلاب فرهنگی و سپس شورای عالی انقلاب فرهنگی، بدون شک یکی از خدمتگزاران صدیق فرهنگ اسلامی بود که بدون هیچ‌گونه ادعا و چشم‌داشتی عمر پر برکت خود را در مسیر اعتلای فرهنگ اسلامی و ایرانی صرف کرد.
مرحوم مغفور حجت الاسلام دکتر احمد احمدی که افتخار شاگردی بزرگانی مانند امام خمینی «ره» و علامه طباطبایی «ره» در حوزه علمیه قم را حیات علمی خود داشت، با تحصیل و طی مدارج عالی علمی در دانشگاه و با نگاهی جامع در زمینه وحدت حوزه و دانشگاه، بنیانگذار نهادهایی مانند دانشگاه تربیت مدرس و سازمان مطالعه و تدوین علوم انسانی دانشگاه‌ها «سمت» بود که از این مسیر خدمات بزرگی به علم و فرهنگ ایران اسلامی انجام داد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» و جامعه علمی و فرهنگی کشور، در این ایام ماه مبارک رمضان علو درجات و رحمت و مغفرت واسعه الهی را برای این عضو پیشکسوت شورای عالی انقلاب فرهنگی و صبر جمیل برای بازماندگان آن مرحوم را از درگاه ربوبی مسئلت دارم.
                                                                                                 محمد رضا مخبر دزفولی
                                                                                         دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©