کد: ۱۳۸۱۶۲۵       تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶

در هیات عالی جذب تصویب شد:
حمایت از حقوق متقاضیان جذب دارای راتبه «بورسیه»
جلسه 200 هیئت عالی جذب اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر محمدعلی کی‌نژاد در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در ابتدای این جلسه افراد معرفی شده برای عضویت در هیئت اجرایی و کارگروه صلاحیت عمومی دانشگاه جهرم، ملایر، منابع طبیعی گرگان، فرماندهی و ستاد آجا، یاسوج، شهرکرد، فرهنگیان، کوثر اسفراین، علوم پزشکی اراک، علوم پزشکی قزوین، علوم پزشکی همدان، علوم پزشکی ایلام، علوم پزشکی سمنان، علوم پزشکی لرستان و علوم پزشکی مازندران موفق به کسب رأی اعتماد اعضای هیئت عالی جذب شدند.
در ادامه جلسه اعضاء با توجه به عدم پذیرش متقاضیان راتبه «بورسیه» در برخی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مقرر کردند تا به ‌منظور الزام این دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی نسبت به پذیرش این افراد برای دانشگاه‌هایی که در همان رشته راتبه اعلام نیاز می کنند به مدت 5 سال سهمیه‌ای اختصاص پیدا نکند.
دستور بعدی جلسه 200 هیئت عالی جذب اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، بررسی درخواست هیئت مرکزی جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر تسهیل در روند تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر دانشگاه‌ها به عضویت در هیئت‌علمی بود که پس از بحث و بررسی اعضاء مقرر شد تا با توجه به احکام مندرج در برنامه 5 ساله ششم توسعه این موضوع حل‌وفصل گردد.
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©